Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Now Larimar

Luxusní resort s vynikající nabídkou all inclusive služeb se rozkládá přímo podél malebné, více jak 600 metrů dlouhé písčité pláže na východním pobřeží Dominikánské republiky. V hotelu, jehož moderní architektura vkusně využívá tradiční karibské prvky prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Obecný popis

Now Larimar *****

Tento zbrusu nový luxusní resort s vynikající nabídkou all-inclusive služeb se rozkládá přímo podél malebné, více jak 600 metrů dlouhé písčité pláže na východním pobřeží Dominikánské republiky. V hotelu, jehož moderní architektura vkusně využívá tradiční karibské prvky, najdeme kromě přepychového ubytování širokou nabídku restaurací a barů, několik bazénů, lázně a wellness centrum, fitness nebo tenisové kurty.

Zábava

Z pestré nabídky zábavních aktivit můžeme zmínit bezmotorové vodní sporty, šnorchlování, aerobik, tenis, basketbal, kulečník, hodiny tance, živou hudbu, organizovanou noční zábavu, plážové kino, relaxaci v lázních, fitness nebo výlety po okolí. Nedaleko se nachází i mistrovské golfové hřiště.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Leží přímo na krásné, písčité pláži Bavaro.

Poloha

Nachází se na privátní části pláže Bavaro v letovisku Punta Cana na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště Punta Cana ho dělí půlhodinová jízda.

Vybavení

Hosté si mohou zvolit ze sedmi výtečných restaurací, které podávají jídla mezinárodní, italské, francouzské, asijské kuchyně, stejně jako steaky a grilované speciality formou bufetu i na objednávku a osvěžit se a odpočinout v některém z devíti barů. Dále mohou využívat několika bazénů, fitness centra, dvou tenisových kurtů, basketbalového hřiště, vynikajících lázní, wellness centra a salónu krásy nabízející masáže a jiné procedury, prádelny, obchodů nebo kasina. Samozřejmostí je nepřetržitě fungující pokojová služba.

Ubytování

Ve dvou čtyřpatrových budovách hotelu je rozmístěno 642 prostorných a luxusních pokojů a apartmá hotelu, jejichž zařízení bylo inspirováno karibskými vlivy. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s krásným výhledem na oceán, bazén či do zahrad a rodinné pokoje o 65 m2 s odděleným obývacím prostorem a dalšími výhodami. Ke standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace, stropní větrák, kabelová televize, telefon, bezdrátový přístup k internetu (za příplatek), minibar s nealkoholickými nápoji, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, kávovar, žehlička s žehlicím prknem, psací stůl, balkon a koupelna s vířivou vanou a sprchou.

Naše zkušenosti

Jedná se o jeden z nejlepších hotelů v oblasti s krásnou lokalitou, luxusním ubytováním a vynikající nabídkou služeb. To vše podtrhuje příznivá cena. Možno doporučit jak párům, tak rodinám s dětmi.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub s množstvím aktivit, nafukovací hrad či služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Now Larimar nabízí svým hostům ubytování v 540 pokojích a suitách rozdělených do několika kategorií. Všechny pokoje a suity jsou vyzdobeny v tradičním karibském stylu, mají vlastní terasu či balkon s jedinečnými výhledy do tropických zahrad na bazén nebo na oceán.

Deluxe Tropical View Room (46 m2)

Základní typ ubytování v resortu Now Larimar s balkonem či terasou s vířivkou a výhledem do tropických zahrad. Prostorné pokoje Deluxe Tropical View jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem a vířivkou na balkoně či terase.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.