Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Ifa Villas Bavaro Resort

V jedné z nejexkluzivnějších oblastí Punta Cany, na březích pláže Bavaro se nalézá spektakulární čtyřhvězdičkový resort IFA Villas Bavaro. Hosty zaujme nejenom svou rozlohou a dokonalou lokací, ale i nádhernými Spa lázněmi a bohatým nočním životem.

Obecný popis

Ifa Villas Bavaro Resort ****

Tento rozsáhlý hotelový komplex leží příhodně na východním pobřeží Dominikánské republiky nedaleko od slavné pláže Bavaro. Najdeme v něm 550 pohodlných pokojů umístěných v bungalovech a nízkých budovách rozmístěných kolem centrálního bazénu a v okolních zahradách, množství kvalitních restaurací a barů, wellness centrum, stejně jako široké možnosti zábavy včetně pravidelných večerních živých vystoupení.

Zábava

Hosté se mohou věnovat rozličným bezmotorovým vodním sportům, šnorchlování, potápění, tenisu, basketbalu, volejbalu, stolnímu tenisu, šipkám, relaxovat při masáži ve wellness centru, zahrát si šipky, nebo se zúčastnit některého z pravidelně pořádaných animačních programů či organizované večerní zábavy.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Resort se nedaleko krásné písčité pláže Bavaro, ke které je možné dopravit se za několik minut hotelovým autobusem.

Poloha

Nachází se v oblasti Punta Cana na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště ho dělí cca 25 kilometrů.

Vybavení

Připravena je šestice příjemných restaurací včetně třech bufetových podávající pokrmy místní, orientální, mexické, italské a mezinárodní kuchyně, několik barů, kavárna, tři bazény s vyhrazeným prostorem pro děti, slunečníky a lehátky, dva tenisové kurty, basketbalové a volejbalové hřiště, obchody, wellness centrum nabízející masáže a jiné procedury, posilovna, divadelní sál, směnárna, bankomat, úschovna zavazadel, prádelna, lékař, přístup k internetu nebo půjčovna aut.

Ubytování

V hotelu je k dispozici na 262 standardních a 390 deluxe pokojů, které se nacházejí v bungalovech a nízkých, dvou až třípatrových budovách. Vybavení standardních pokojů o 31 m2 zahrnuje klimatizaci, satelitní televizi, telefon, vysoušeč vlasů, ledničku, bezpečnostní schránku (za příplatek) a terasu s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje se kromě většího prostoru mohou pochlubit ještě kávovarem.

Naše zkušenosti

Jedná se o krásný all-inclusive resort s bohatou nabídkou služeb a zábavních aktivit jen pár minut od nádherné pláže Bavaro.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu, dětského bazénu či služby hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort IFA Villa Bavaro Resort & Spa nabízí ubytování v 652 pokojích, které svým hostům poskytují pohodlí a klid během celého pobytu. V resortu jsou dva typy bungalovů, základním je Standard Bungalow s vlastní terasou výhledem do tropických zahrad resortu. Druhým typem jsou bungalovy Superior s výhledem do zahrad na bazén či pláž.

Standard Bungalow

Základní typ ubytování v resortu Ifa Villas Bavaro Resort & Spa s vlastní terasou a výhledem do tropických zahrad. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, chladničkou, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
71 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.