Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa

Špičkový pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na světoznámé pláži Bavaro na východním pobřeží Dominikánské republiky. Kouzelné prostředí mu spolu s bílým pískem kilometrové pláže a bujnou tropickou vegetací dotváří šplouchající vlny průzračného Karibského moře a přívětivá atmosféra místních obyvatel.

Obecný popis

Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa *****

Tento pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na pláži Bavaro na východním pobřeží Dominikánské republiky. Prostředí mu spolu s bílým pískem kilometrové pláže a bujnou tropickou vegetací dotváří šplouchající vlny průzračného moře. Jako součást širšího komplexu sdílí zázemí s dalšími hotely a může se tak pochlubit skutečně bohatou nabídkou čítající 14 restaurací, 12 barů, lázně, fitness, kasino či řadu sportovišť.

Zábava

Z rozsáhlé nabídky zábavních aktivit tohoto resortu si vybere každý: hosté se mohou věnovat motorizovaným i bezmotorovým vodním sportům, potápění, fotbalu, tenisu, paddle tenisu, badmintonu, plážovému volejbalu, pétanque, lukostřelbě, fitness či minigolfu, mohou zkusit štěstí v kasinu, vyrazit do některého z barů či na diskotéku, uvolnit se v lázních, zúčastnit se pravidelných animačních programů, užít si večerního představení nebo se zaposlouchat do živé hudby.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Resort se rozprostírá podél kilometrového pruhu krásné pláže se světlým pískem.

Poloha

Leží na pláži Bavaro na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště je vzdálený 20 kilometrů a od města Higüey ho dělí 60 kilometrů.

Vybavení

Hosté mohou využívat vybavení celého rezortu, které zahrnuje šest bufetových a osm tematických restaurací, které podávají jídla mezinárodní, asijské, italské, mexické, středomořské, španělské, brazilské nebo japonské kuchyně, dvanáct barů, šest plážových barů, lázeňské centrum se saunou a vířivkou nabízející masáže a další procedury, čtyři plavecké bazény s obsluhou a lehátky, posilovna, šest osvětlených tenisových kurtů, čtyři paddle tenisové a čtyři badmintonové kurty, centrum vodních sportů, úschovnu zavazadel, směnárnu, prádelnu, parkoviště, několik obchodů, lékaře či kadeřníka.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 636 krásných pokojů a apartmá, jež byly s důrazem na každý detail zařízeny špičkovým moderním vybavením, mezi které patří klimatizace, stropní větrák, satelitní televize, telefon, minibar, kávovar, elektronická bezpečnostní schránka, radiobudík, vysoušeč vlasů, žehlička s žehlicím prknem a koupelna se sprchou a hydromasážní vanou. Z balkonu či terasy s posezením se nabízí výhled na pláž, bazén či do přilehlých zahrad.

Naše zkušenosti

Jde o prvotřídní hotel, který je součástí rozsáhlého resortu s bohatým vybavením a výbornými službami. Oblíbený je především páry, ale skvělou dovolenou zde najdou i rodiny s dětmi.

Pro děti

Hosté s dětmi ocení přítomnost dětského bazénu, dětského a juniorského klubu, stejně jako animačních programů.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa má pro své hosty připraveno 672 suit rozdělených do různých kategorií. Od základních Junior Suit, přes rodinné pokoje Family Master Junior Suit až po exkluzivní ubytování v Loft Suite s výhledem na oceán a luxusním vybavením.

Junior Suite (33 m2)

Základní typ ubytování v resortu Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa s vlastním balkonem či terasou. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem a vanou s vířivkou.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
71 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.