Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Caribe Club Princess

V rozsáhlé tropické zahradě se na březích tyrkysových vod Karibiku nalézá příjemný resort Caribe Club Princess, člen stejnojmenné sítě hotelů. Nádherná pláž, kvalitní all inclusive servis a neopakovatelná atmosféra Karibiku jsou dokonalým koktejlem pro perfektní dovolenou.

Obecný popis

Caribe Club Princess ****

Caribe Club Princess se rozprostírá v rozsáhlé tropické zahradě přímo na krásné pláži v oblasti Punta Cana na východním pobřeží Dominikánské republiky. Jeho all-inclusive nabídka služeb zahrnuje mimo jiné 330 elegantních pokojů a apartmá, několik restaurací a barů, lázně, fitness centrum.

Zábava

Hosté se mohou věnovat bezmotorovým i motorizovaným vodní sportům, tenisu, minigolfu, fitness, lukostřelbě, stolním hrám, relaxaci v lázních či na pláži. Pravidelně se konají také denní animační programy a večerní představení. Navštívit je možné také kasino, ke kterému je doprava zdarma.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Hotel se rozprostírá přímo na krásné písčité pláži Higüey.

Poloha

Leží na krásné pláži Higüey v oblasti Punta Cana na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště ho dělí 17 kilometrů. Regionální centrum město Higuey je vzdálené 60 kilometrů.

Vybavení

Připraveny jsou čtyři stylové restaurace servírující asijskou, mexickou, italskou a mezinárodní kuchyni, stejně jako ryby, creperie, snack bar, čtyři bary, diskotéka, divadelní sál, několik bazénů, sauna, vířivka, posilovna, tenisové kurty, lázeňské centrum nabízející masáže a jiné procedury, kadeřník, lékař, několik obchodů, přístup k internetu či konferenční prostory. Hosté mohou využívat také kyvadlové vnitrorezortní dopravy.

Ubytování

K dispozici je více než 350 pěkných pokojů a apartmá s plně vybavenou koupelnou a balkonem. Mezi jejich vybavení patří klimatizace, stropní větrák, satelitní televize, telefon, minibar a bezpečnostní schránka (za příplatek).

Naše zkušenosti

Jde o kvalitní čtyřhvězdičkový resort s bohatým zázemím a nádhernou pláží vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Pro děti

Na nejmenší hosty čeká dětský klub, hřiště a dětský bazén, stejně jako rozličné animační programy.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Caribe Club Princess má pro své hosty připraveno ubytování rozdělené do čtyř kategorií. Základní pokoje typu Superior, kterých v resortu najdeme 229, poté 111 prostorných Caribe Suite, pro novomanžele je k dispozici 9 Honeymoon Suit a nejnáročnější klienti ocení nejvyšší kategorii ubytování v hotelu, 6 exkluzivních Royal Suit.

Superior Room

Základní typ ubytování v hotelu Caribe Club Princess s balkonem a výhledem do tropických zahrad hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, minibarem, TV/SAT, trezorem, vysoušečem vlasů a Wi-Fi.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
71 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.