Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Tulia Zanzibar

Unikátní plážový resort Tulia Zanzibar je dokonalým spojením luxusního ubytování, vybrané gastronomie a relaxace na bělostných plážích omývaných vodami Indického oceánu či v tropických zahradách nádherného komplexu. Pocit absolutního soukromí zajistí pouhých 16 vkusně zařízených vil.

Obecný popis

Tulia Zanzibar *****

Nádherný a klidný resort Tulia Zanzibar se nachází na východním pobřeží Zanzibaru, na pláži Pongwe. Resort nabízí svým hostům ubytování v 16ti vilách různých kategorií, restauraci a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků a bicyklů a conciege servis.

Zábava

Pro hosty hotelu Tulia Zanzibar je připravena restaurace a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků, bicyklů i skútrů.

Stravování

Ubytování lze zajistit se snídaní, polopenzí či all inclusive.

Pláž

Tulia Zanzibar se nachází na krásné písčité pláži Pongwe. Při odlivu oceán ustupuje maximálně o 150 metrů.

Poloha

Resort Tulia Zanzibar se nachází na pláži Pongwe na východním pobřeží Zanzibaru přibližně 40 km od mezinárodního letiště a 35 km od hlavního města ostrova Stone Town.

Vybavení

Resort Tulia Zanzibar nabízí svým hostům ubytování v 16ti vilách různých kategorií, restauraci a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků a bicyklů, conciege servis a půjčovnu skútrů. V resortu lze platit kreditním kartami.

Ubytování

Pouhých 16 luxusních vil rozdělených do tří kategorií je připraveno zajistit dokonalý pocit soukromí. Jako základní typ ubytování jsou k dispozici 4 zahradní bungalovy typu Deluxe s výhledem do tropických zahrad resortu. Dále je k dispozici šest bungalovů Deluxe s částečným výhledem na Indický oceán, pět vil s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu a jedna vila "Royal" s privátní jacuzzi. V základním vybavení všech bungalovů a vil je klimatizace, terasa, TV/SAT, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, kávovar Nespresso, Wi-Fi, telefon, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje a koupelna s bidetem.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Pouhých 16 luxusních vil rozdělených do čtyř kategorií je připraveno zajistit dokonalý pocit soukromí. Jako základní typ ubytování jsou k dispozici 4 zahradní bungalovy typu Deluxe s výhledem do tropických zahrad resortu. Dále je k dispozici šest bungalovů Deluxe s částečným výhledem na Indický oceán, pět vil s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu a jedna vila "Royal" s privátní jacuzzi.

Deluxe Garden Bungalow (252 m2)

Prostorné bungalovy s privátní terasou s lehátky v tropických zahradách resortu. V základním vybavení bungalovů je klimatizace, terasa, TV/SAT, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, kávovar Nespresso, Wi-Fi, telefon, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje a koupelna s bidetem.

Počasí tento měsíc
26 °C Slunečno
28 °C Teplota vody
255 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.