Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Aiyana

Na druhém největší ostrově souostroví Zanzibar se nalézá jeden z jeho nejkrásnějších resortů. Luxusní resort Constance Aiyana je vystaven na březích Indického oceánu v minimalistickém luxusním stylu s nádechem zanzibarské tradice.

Obecný popis

Constance Aiyana *****

Luxusní resort Constance Aiyana se nachází na nejsevernějším cípu ostrova Pemba. Hotel svým hostům nabízí ubytování v 30 vilách různých kategorií, restauraci a bar s all inclusive konceptem, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, půjčovnu vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování, bazén, Wi-Fi, služby praní a žehlení a dva obchody s nabídkou výrobků od místních obyvatel.

Zábava

Pro hosty hotelu je k dispozici restaurace, bar, Shisha lounge, vinný sklep, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bazén, půjčovna vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování. Resort dále nabízí možnost výletů za poznání místních a přírodních krás ostrova.

Stravování

Ubytování v resortu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort se nachází přímo na nádherné pláži s bílým pískem. Při odlivu zde oceán ustoupí přibližně o 150 metrů.

Poloha

Hotel Constance Aiyana se nachází na nejsevernějším cípu ostrova Pemba, přibližně 90 minut jízdy z místního letiště, které se nachází přibližně hodinu letu z mezinárodní letiště v Dar es Salaam nebo 30 minut letu malým letadlem z ostrova Zanzibar.

Vybavení

Resort Constance Aiyana svým hostům nabízí ubytování ve 30 vilách různých kategorií, restauraci a bar s all inclusive konceptem, Shisha lounge, vinný sklep, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, půjčovnu vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování, bazén, Wi-Fi, služby praní a žehlení a dva obchody s nabídkou výrobků od místních obyvatel. V resortu lze platit platebními kartami.

Ubytování

Constance Aiyana má pro své hosty připraveno 30 nádherných vil různých kategorií. Základním typem ubytování jsou jednoložnicové vily typu prestige, následují o něco větší vily senior a dvě dvouložnicové vily Ambassador, Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny vily Royal, která má k dispozici tři ložnice a největší prezidentská vila s plochou více jak 340 metrů čtverečních. Všechny vily jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, venkovní sprchou a prostornou koupelnou.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Constance Aiyana má pro své hosty připraveno 30 nádherných vil různých kategorií. Základním typem ubytování jsou jednoložnicové vily typu prestige, následují o něco větší vily senior a dvě dvouložnicové vily Ambassador, Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny vily Royal, která má k dispozici tři ložnice a největší prezidentská vila s plochou více jak 340 metrů čtverečních.

Prestige Villa (85 m2)

Základní typ ubytování v resortu Constance Aiyana. Prostorné vily s vlastní terasou a výhledem na tyrkysové vody oceánu jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, venkovní sprchou a prostornou koupelnou.

Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
97 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.