Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Smartline Bin Majid Beach Resort

Resort je proslulý svou pohostinností a příjemnou relaxační atmosférou. Kromě dvoukilometrové písečné pláže, pomerančových plantáží, kopců a nádherného pobřeží, se zároveň nachází v jedné z nejzelenějších oblastí Spojených Arabských Emirátů.

Obecný popis

Smartline Bin Majid Beach Resort ****

Zábava

Tenis, volejbal, fotbal, masáže, sauna, fitness centrum, vodní sporty – vodní lyžování, windsurfing.

Stravování

All inclusive

Pláž

Dva kilometry dlouhá písčitá pláž u hotelu.

Poloha

Nachází se asi 35 minut jízdy od města Ras Al Khaimah a asi 75 kilomterů od Dubajského mezinárodního letiště.

Vybavení

Restaurace a bary: Oasis Restaurant, Beach Bar, Heritage Village, kavárna Arabic Coffee shop, Indian Bar, Arabic Night Club (některé s živou hudbou či břišními tanečnicemi), diskotéka, čtyři bazény z toho dva pro děti, dětské hřiště, tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště, Health a fitness klub, sauna, jacuzzi, masážní centrum Ayurveda, půjčovna aut, směnárna, 24 hodinový pokojový servis, 2 x týdně autobus do Dubaje a 2 x týdně prohlídka Ras Al Khaimahu.

Ubytování

Hotel Beach Resort by Bin Majid nabízí ubytování ve 173 pokojích, které jsou útulně a vkusně zařízené. Vybrat si můžete ze čtyř typů pokojů: Cabana, Standard Chalet Deluxe Chalet a Premium Chalet. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje typu Cabana, které jsou vybaveny klimatizací, minibarem, soukromou koupelnou a toaletou, satelitní televizí, privátním trezorem a telefonem.

Naše zkušenosti

Krásný přímořský resort, který nabízí velké možnosti sportovního vyžití, ale zároveň relaxačního vybavení se snadným přístupem do centra města.

Pro děti

Dětské hřiště, dva dětské bazény.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Smartline Bin Majid Beach Resort má pro své hosty připraveno 173 pokojů, vilek a apartmánů rozdělených do několika kategorií. Od základních pokojů typu Cabana, přes Deluxe Chalet až po Executive Suite.

Cabana (34 m2)

Základní typ ubytování v resortu Smartline Bin Majid Beach Resort se nachází uprostřed hotelových zahrad s výhledem na bazén. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King, TV/SAT, telefonem, trezorem, detektorem kouře, psacím stolem, minibarem, Wi-Fi, žehličkou s žehlícím prknem a koupelnou se sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
26 °C Slunečno
25 °C Teplota vody
26 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Smartline Bin Majid Beach Resort****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.