Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Tropical Attitude

Nedaleko malebné rybářské vesničky Trou d´Eau Douce se nachází příjemný tříhvězdičkový boutique hotel Tropical Attitude. Průzračné vody laguny, nádherná kreolská architektura a pohodová ostrovní atmosféra vytváří v kombinaci s kouzelným ostrovem Ile Aux Cerf dokonalé podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou.

Obecný popis

Tropical Attitude ***

Přívětivý boutique hotel Tropical Attitude nacházející se na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 58 pokojů dvou kategorií, 3 tématické restaurace, 2 bary, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit. Tropical Attitude je určen pouze pro dospělé osoby.

Zábava

Pro hosty hotelu Tropical Attitude jsou k dispozici 3 restaurace a 2 bary, spa lázně, bazén, dvakrát denně výlety lodí na Ile aux Cerfs, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stolní tenis, venkovní posilovna, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici malebnou pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Tropical Attitude se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 50 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Hotel Tropical Attitude má pro své hosty připraveno 58 pokojů dvou kategorií, 3 tématické restaurace - Borlamer, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu 4 dny v týdnu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food v odpoledních hodinách, 2 bary, plážový servis, stolní tenis, šipky, venkovní posilovnu, bazén, nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, wifi a autopůjčovna. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Tropical Attitude má pro své hosty připraveno 58 pokojů rozdělených do dvou kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Couple Seafront s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, wifi, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

All inclusive

Za příplatek hotel nabízí program "all in all out", který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Vybrané nápoje z minibaru.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Tropical Attitude nabízí ubytování ve dvou kategoriích pokojů a to Couple Seafront a Couple Deluxe Seafront, který se nachází pouze v přízemí, nabízí více prostoru a má k dispozici kávovar.

Couple Seafront (25 m2)

Základní typ ubytování Couple Seafront s vlastní terasou či balkonem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Couple Deluxe Seafront (30 m2)

Prostornější Couple Deluxe Seafront s vlastní terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, kávovarem, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Počasí tento měsíc
28 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
262 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.