Pestana Alvor Praia
Bezpochyby jeden z nejlepších hotelů v jižním Portugalsku se rozkládá na útesu nad pláží Tres Irmaos. V okruhu 15 km naleznete 8 golfových hřišť z nichž 2 patří hotelové síti Pestana.
VybaveníV hotelu je restaurace Harira (mezinárodní a marocká kuchyně), restaurace Almofariz (portugalská kuchyně), Pool Bistro (grilované speciality a mezinárodní kuchyně), Pool Bar a Cyber Café, dále venkovní bazén se slanou vodou a sekcí pro děti, vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vířivkou, sauna, turecká lázeň, fitness centrum, 7 tenisových kurtů (5 s antukou a 2 s pevným povrchem), driving range, putting green, wellness centrum (masáže, kůry, kadeřnictví atd.), obchody, 12 konferenčních místností, stolní tenis, babysitter, půjčovna aut, motocyklů a kol, parkoviště, směnárna, na pláži pak najdete Pestana Nautical Centre (centrum vodních sportů).
UbytováníKlimatizace, koupelna s WC, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, minibar, telefon, televize, připojení na internet, rádio, trezor, balkon. Většina pokojů má výhled na moře.
PolohaVzdálenost do městečka Alvor je asi 2 km a 2× denně Vás tam zdarma dopraví hotelový autobus. Do městečka Portimao je to asi 5 km a z letiště Faro do hotelu dorazíte autem do 30-ti minut. Krásná písčitá pláž se nachází přímo pod hotelem a dostanete se na ni hotelovým výtahem. Hotel prošel v roce 2003 kompletní rekonstrukcí.
ZábavaGolf, tenis, vodní sporty.
Pro dětiDětský bazén

Volejte 224 323 074
Poblíž pitoreskní vesničky Alvor. Vyjímečně bílé pláže, čisté modré moře a fascinující útesy jsou součástí jeho kouzla. Je to poslední hřiště, které navrhl legendární Sir Henry Cotton, trojnásobný vítěz British Open. Ztělesňuje jeho názor, že hřiště má testovat hráče s nižším handicapem, ale zároveň poskytovat radost ze hry průměrným hráčům. Po jeho smrti projekt dokončil Peter Dobereiner, známý golfový novinář. Hřiště s pozadím tvořeným pohořím Monchique, utíká dvěma údolími a nabízí mírně zvlněné greeny. Je proslavené zejména díky jamce č. 16, která si získala přezdívku „The Giant“ (Obr), protože je prý nejdelší v Evropě – 604 m. Každý hráč, který ji zvládne, obdrží zvláštní certifikát, nebo bude uveden do místní „síně slávy“.
Technické údaje: 18 jamek, par 72, délka 6.125 metrů
Architekt: Sir Henry Cotton & Peter Dobereiner
Handicap: 28/36
Dvojče hřiště Vale Da Pinta, obě jsou součástní Pestana Golf Resort situovaného v srdci Algarve, v blízkosti rybářské vesničky Carvoeiro, 60 km od letiště Faro. Je to jedno z mála hřišt na světě, které má 18 souprav týček a 27 greenů, ale pouze 18 fairways. Vlnitý terén je poznamenán fíkovými stromy, mandloněmi a olivovníky, z nichž některé jsou více než 600 let staré. Použití existujících rysů krajiny je umocněno dobře položenými bunkry a jezírky.
Technické údaje: 18 jamek, par 71, délka 6.107 metrů
Architekt: Ron Fream & Nick Price
Handicap: 28/36
Vale da Pinta je dvojče hřiště Quinta do Gramacho, ale s plnými 18-ti jamkami. Hřiště probíhá olivovým hájem, kde některé stromy jsou až 700 let staré. Hřiště má široké, hluboké greeny, chráněné celkem 59-ti bunkry.
Technické údaje: 18 jamek, par 71, délka 6.728 metrů
Architekt: Ronald Fream
Handicap: 27/35
| golfová hřiště Portugalsko |
individuální zájezdy na přání (volejte 224 323 074)
5 DNŮ + 3x GOLF + AUTO
individuální zájezdy na přání (volejte 224 323 074)
5 DNŮ + 3x GOLF + AUTO












7 DNŮ + 8x GOLF

8 DNÍ + 4 X GOLF + AUTO


8 DNŮ + 5x GOLF


