zpět na Exotika

Dovolená Maledivy

Stovky ostrovů a ostrůvků, které zvědavě vykukují svými zelenými kloboučky s bílou krempou písčitých pláží nad zvlněný tyrkysový samet Indického oceánu. Usměvavé domorodé obyvatelstvo se pečlivě stará o komfort návštěvníků ze všech koutů světa, přijíždějících se sem ohřát. Teplá mořská voda vábí vášnivé potápěče k okamžitému ponoru mezi veselá hejna pestrobarevných rybiček a horký bílý písek vybízí k zaboření bosých chodidel do své hebké náruče. Místo jako stvořené pro únik od chaosu velkoměsta a stresu pracovního dne.

Praktické informace na cestu
Elektřina: ve všech hotelích je elektrický proud o napětí 220V a 50 Hz. Některé hotely mívají evropsky typizované zásuvky, přesto doporučujeme před cestou zakoupit adaptér.

Internet: internetové kavárny jsou k dispozici v hlavním městě Malé. V jednotlivých resortech máte možnost zakoupení předplacené karty pro internetové připojení, které je pak k dispozici v hotelové klubovně, u recepce apod. Cena připojení je 5 – 12 USD/30 min. Moderní a luxusnější resorty mají již přípojku pro vysokorychlostní internet přímo na pokojích.

Stravování
Hlavní město Malé nabízí jednoduché restaurace s mezinárodní kuchyní stejně jako s místními specialitami. Nejrozšířenější pochoutkou jsou ryby a všemožné mořské speciality připravované na mnoho způsobů. Dále pak grilované či pečené kuřecí a jehněčí maso s velmi ostrým kořením a výtečnými omáčkami. Jako příloha slouží rýže, brambory a velká zeleninová obloha. V resortech je strava většinou mezinárodní. Domorodci obecně nepijí mnoho alkoholických nápojů, v restauracích jsou však na výběr jak bílá, tak i červená vína a piva; dále pak 100% ovocné a zeleninové šťávy a samozřejmě minerální vody. Místními specialitami jsou míchané nápoje – koktejly. Neznámějším je THE MALDIVE LADY lišící se svým složením od ostrova k ostrovu.

Podnebí
Podnebí na Maledivách je tropické – slunečné, horké a vlhké. Během roku Vás mohou zastihnout dva monzuny: severozápadní květen – říjen a jihovýchodní listopad – duben. Obvykle však deště přicházejí v měsících červnu a červenci a představují příjemný večerní deštík. Průměrné teploty neklesnou pod 25 °C, a to ani v noci. Ideální doba pro návštěvu je od listopadu do jara.

Zajímavá místa – kam se vypravit
Malé
- ať již den strávíte prohlídkou pamětihodností či nakupováním, ve městě Malé máte jedinečnou možnost bližšího seznámení se s domorodci

Podmořský a mořský svět
- šnorchlování a potápění je zde opravdu jedinečné. Nachází se zde více jak tři čtvrtiny všech druhů korálových ryb, které obývají tuto planetu. Fanoušci potápění si tu vychutnají vzrušení z přítomnosti mořských želv, rejnoků, murén, delfínů či velrybích žraloků a jsou proto oblíbeným místem nejen turistů, ale i profesionálních potápěčů a surfařů.

Maledivy - informace o zemi a důležité kontakty

s námi s důvěrou

Služby na vaše přání zájezd vždy upravíme podle vašich požadavků. Stopovery, kombinace, délka pobytu.

Pouze originální produkt všechny zobrazené zájezdy jsou naším originálním produktem. Na Vaše otázky známe odpovědi..

země v naší nabídce
Dominikánská republika Dominikánská republika Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie
Indonésie Indonésie Jordánsko Jordánsko
Malajsie Malajsie Maledivy Maledivy
Mauricius Mauricius Omán Omán
Seychely Seychely Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Srí Lanka Srí Lanka Thajsko Thajsko
Zanzibar (Tanzanie) Zanzibar (Tanzanie)
Maledivy podle oblastí
Maledivy - podrobné hledání zájezdů
Potřebujete poradit s výběrem zájezdu?   Volejte 224 323 074
Vybrané zájezdy Maledivy
Holiday Island Holiday Island
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 38 710 Kč včetně poplatků)

Jednoduchý resort s přátelskou atmosférou v nádherném prostředí bude vyhovovat návštěvníkům, kteří netouží po luxusu.

Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 38 920 Kč včetně poplatků)

Nejrozsáhlejší maledivský rodinný hotel s 426 plážovými a vodními bungalovy různých typů se rozprostírá na krásném, tropickém ostrově..

Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 41 480 Kč včetně poplatků)

Tento jedinečný resort byl otevřen v roce 1994 na kilometr dlouhém a 230 metrů širokém ostrově, který je součástí severního maledivského atolu..

Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 42 100 Kč včetně poplatků)

Tento resort na atolu Baa v srdci Indického oceánu uchvátí nádhernou tropickou vegetací, prvotřídním ubytováním a jedinečným prostředím. Nejen..

Bandos Island Resort Bandos Island Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 43 390 Kč včetně poplatků)

Čtyřhvězdičkový hotel Bandos Island, obklopený tropickou vegetací, se nachází na romantickém ostrově Bandos. Hotel si zakládá na klidné a plně..

Adaaran Hudhuranfushi Adaaran Hudhuranfushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 47 470 Kč včetně poplatků)

Na ostrově Hudhuranfushi, který znamená „Ostrov bílého zlata“ a je zároveň jedním z největších maledivských ostrovů, se nachází Hudhuranfushi..

Velassaru Velassaru
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 48 190 Kč včetně poplatků)

Přemýšlíte-li o úniku z všedních dnů do tropického ráje s krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem, tak zajisté resort Velassaru..

Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 48 910 Kč včetně poplatků)

Máte-li rádi rušnější noční život, možnosti sportu a zábavy, pak je Club Rannalhi skvělou volbou. Bohaté možnosti pro provozování běžných i..

Kurumba Maldives Kurumba Maldives
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 49 000 Kč včetně poplatků)

Ostrov byl pojmenován po kokosovém stromě, který hojně rostl na celém ostrově. Jedná se o nejstarší resort Malediv, který začal poskytovat..

Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 51 200 Kč včetně poplatků)

Filitheo je jediným resortem na kouzelném atolu Faafu, který je pokryt tropickou vegetací a obklopen korálovým útesem. Resort tak může nabídnout..

Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 51 230 Kč včetně poplatků)

Hotel Meeru Island Resort se nachází na jednom ze severovýchodních ostrůvků Severního Male Atolu, který nabízí hojnost bujné vegetace, přírodní..

Sheraton Maldives Full Moon Resort Sheraton Maldives Full Moon Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 53 820 Kč včetně poplatků)

Nově zrekonstruovaný pětihvězdičkový resort Full Moon je jedním z nejžádanějších a nejluxusnějších míst na Maledivách. Perfektní servis,..

Kuramathi Island Resort Kuramathi Island Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 55 910 Kč včetně poplatků)

Krásný ostrov, jehož příroda připomíná botanickou zahradu. Ostrov je ve tvaru půlměsíce a na jeho severním konci se táhne daleko do moře písečný..

Olhuveli Beach & Spa Resort Olhuveli Beach & Spa Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 55 930 Kč včetně poplatků)

Olhuveli Beach & Spa Resort patří pro svoji luxusní výbavu a vynikající servis mezi mimořádně oblíbené maledivské destinace.

The Sun Siyam Iru Fushi The Sun Siyam Iru Fushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 60 130 Kč včetně poplatků)

Sny o nezapomenutelné dovolené se stávají realitou v tomto kvalitním resortu, který Vás osloví svou pohodovou atmosférou. The Sun Siyam Iru..

Kihaa Maldives Kihaa Maldives
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 60 840 Kč včetně poplatků)

Jedná se o velmi příjemný resort s pohodovou a neformální atmosférou, ideální pro relaxační dovolenou, během které zapomenete na starosti..

Baros Maldives Baros Maldives
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 65 290 Kč včetně poplatků)

Jedná se o velmi luxusní resort s vynikající polohou nedaleko letiště v Malé. Maličký resort, který obejdete za několik minut, je oázou pro páry..

Cocoon Maldives Resort Cocoon Maldives Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 65 320 Kč včetně poplatků)

Nádherný resort Cocoon Maldives Resort je jedinečným místem pro strávení dokonalé a stylové dovolené. Průzračné vody Indického oceánu, pláže s..

Anantara Veli Anantara Veli
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 66 810 Kč včetně poplatků)

Na břehu poklidné, průzračné laguny usazen mezi dalšími, po okolí roztroušenými ostrůvky leží tento pětihvězdičkový tropický resort. Připraveno..

Anantara Dhigu Anantara Dhigu
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 72 990 Kč včetně poplatků)

Na krásném maledivském atolu Dhigufinolhu uprostřed průzračně čistých vod Indického oceánu a krásných korálových útesů leží tento luxusní,..

Dusit Thani Dusit Thani
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 76 180 Kč včetně poplatků)

Luxusní resort známého hotelového řetězce Dusit Thani. Tento svatostánek ukrytý v přírodě mísí vřelou thajskou pohostinnost s okouzlujícím..

Coco Palm Dhuni Kolhu Coco Palm Dhuni Kolhu
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 77 470 Kč včetně poplatků)

Tento vynikající resort se nalézá na soukromém tropickém ostrově Dhuni Kolhu pokrytém bujnou vegetací, lemovaném sněhobílou pláží a obklopeném..

Lily Beach Resort & Spa Lily Beach Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 85 440 Kč včetně poplatků)

Tento luxusní resort byl v roce 2009 otevřen na maledivském ostrůvku Huvahendhoo dlouhém 660 metrů a širokém 110 metrů. Najdeme zde krásnou,..

Shangri-La's Villingili Resort & Spa Shangri-La's Villingili Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 88 620 Kč včetně poplatků)

Tento luxusní tropický resort se rozprostírá na 3 kilometry dlouhém maledivském ostrově, kde se budete cítit jednoduše jako v ráji! Resort je..

Atmosphere Kanifushi Atmosphere Kanifushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 89 640 Kč včetně poplatků)

Idylický ostrov, 2 km dlouhá laguna lemovaná moderními vilami, světlá písečná pláž ostře kontrastující s tyrkysovými vodami oceánu, vybrané..

Constance Moofushi Resort Constance Moofushi Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 90 850 Kč včetně poplatků)

Ostrovní resort Constance Moofushi otevřený v roce 2010 se nachází v maledivském tropickém ráji v jedné z nejlepších potápěčských lokalit..

Centara Grand Resort & Spa Centara Grand Resort & Spa
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 91 090 Kč včetně poplatků)

Sněhobílá pláž, tropické palmy, korálové útesy a křišťálové vody Indického oceánu, 112 luxusně zařízených a perfektně vybavených plážových..

Finolhu Finolhu
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 93 250 Kč včetně poplatků)

Zcela nově otevřený stylový resort (červen 2016), který připomíná dobu nedávno minulou v moderním pojetí. Zavzpomínejte na období "Retro" a..

Constance Halaveli Resort Constance Halaveli Resort
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 93 580 Kč včetně poplatků)

Pětihvězdičkový resort Constance najdeme na úžasném tropickém ostrově, který se vznáší v Indickém oceánu ve tvaru tradiční maledivské lodi..

Adaaran Prestige Vadoo Adaaran Prestige Vadoo
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 93 880 Kč včetně poplatků)

Luxusní nedávno renovovaný resort v japonském stylu, který je velice populární mezi páry hledajícími romantiku, ale také mezi návštěvníky..

Vivanta by Taj Coral Reef Vivanta by Taj Coral Reef
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 107 620 Kč včetně poplatků)

Vivanta By Taj – Coral Reef na Maledivách je jedním z nejluxusnějších resortů v oblasti. Jeho vynikající služby a vybavení zajistí, že si Vaší..

Amilla Fushi Amilla Fushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 107 790 Kč včetně poplatků)

Ústředním tématem tohoto luxusního intimního nadčasového resortu Amilla Fushi, jehož název v překladu znamená „můj ostrovní domov“, je životní..

Coco Palm Bodu Hithi Coco Palm Bodu Hithi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 108 080 Kč včetně poplatků)

Tento nedávno otevřený luxusní resort na soukromém tropickém ostrově, který je součástí severního Male atolu, skrývá množství izolovaných pláží..

W Retreat & Spa Maldives W Retreat & Spa Maldives
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 115 550 Kč včetně poplatků)

Luxusní resort W Retreat & Spa Maldives je říší divů, kterou tvoří sněhobílé písečné pláže, tyrkysové laguny a dechberoucí korálové útesy...

Gili Lankanfushi Gili Lankanfushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 117 250 Kč včetně poplatků)

Resort Gili Lankanfushi se nachází v jedné z největších lagun na Maledivách s nádherným výhledem na průzračně modrý oceán z každého pokoje...

JA Manafaru JA Manafaru
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 151 740 Kč včetně poplatků)

JA Manafaru bývá pravidelně řazen mezi nejlepší resorty Malediv. A vzhledem k křišťálově čistým vodám, nádherným plážím, unikátnímu konceptu..

Huvafen Fushi Huvafen Fushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 156 300 Kč včetně poplatků)

Tento unikátní, přepychový resort leží na soukromém maledivském ostrově porostlém bujnou, zelenou vegetací a je obklopen krásnou lagunou, již má..

Jumeirah Dhevanafushi Jumeirah Dhevanafushi
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 184 270 Kč včetně poplatků)

Luxusní ostrovní butikový resort Jumeirah Dhevanafushi otevřený na jaře roku 2011 leží na osamoceném ostrově maledivského atolu Gaafu Alifu...

Milaidhoo Milaidhoo
10, 13, 17 dnů nebo na přání
(od 186 910 Kč včetně poplatků)

Vydejte se do jednoho z neluxusnějších resortů na Maledivách. Resort Milaidhoo naleznete na atolu Baa, který je zapsán pro svoje jedinečné..

Velidhu Island Velidhu Island
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Ostrovu Velidhu se přezdívá „ Kouzelný ostrov“, neboť svou přírodní krásou okouzlí každého návštěvníka. Čtyřhvězdičkový hotel Velidhu Island je..

Komandoo Island Resort Komandoo Island Resort
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Okouzlující resort Komandoo na atolu Lhaviyani Vás nadchne svou izolovaností od moderního světa. Resort je "klidovou zónou" a neubytovává děti..

Kanuhura Kanuhura
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Luxus v čistě přírodní eleganci. Čas je jen váš. Čarovná příroda. Ryzí okouzlení. Každá chvilka v tomto privátním nespoutaném ráji je naplněna..

Kuredu Island Resort - Beach Villa Kuredu Island Resort - Beach Villa
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také..

LUX* South Ari Atoll LUX* South Ari Atoll
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Ať už se chcete potápět, nebo si jen tak užívat tropického ráje, přepychový pětihvězdičkový ostrovní resort LUX* South Ari Atoll Vás uchvátí..

Angsana Velavaru Angsana Velavaru
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Představte si ostrov vzdálený tisíce mil vynořující se z kobaltově modré vod s palmami, zlatými plážemi a malebnou křišťálově čistou tyrkysovou..

Angsana Ihuru Angsana Ihuru
individuální zájezdy na přání
(volejte 224 323 074)

Utečte do ráje a očekávejte neočekávané v 5* resortu Angsana na ostrově Ihuru na severním Malé atolu. V národním maledivském jazyce znamená..

Stránka: